21.05
Ето на това викаме приятна изненада! Не очаквахме първия тийзър…>>
21.05
Мъжете в черно се завръщат на голям екран, за да спасяват отново…>>
21.05
Наскоро ви показахме впечатляващия трейлър на бестселъра „Z-та…>>
21.05
Вече сме споменавали за дългоочакваното завръщане на Жан-Пиер…>>
21.05
За трета поредна седмица мегаблокбастърът „Отмъстителите” чупи…>>
20.05
В миналото кометите са възприемани като зла поличба, предвещаваща…>>
20.05
Каквото и да мислите за някои от по-новите заглавия на Ридли Скот…>>
20.05
Двама доказани уникални творци в света на киното ще обединят…>>
20.05
Дори и да не знаете нищо за „Lawless” – да не сте виждали отличния…>>
19.05
По-паметливите от вас вероятно си спомнят един кофти монтиран промо…>>
Да видим сега. По принцип си падаме по екшън трилърчета (стига да не са гигантски тъпни като „Отвлечен” с Тейлър Лаутнър, да речем) и не искаме чак толкова много от тях, за да се забавляваме. Защо тогава, въпреки присъствието на легенди като Сигорни Уивър, чичко ти Брус Уилис и дори новия Супермен Хенри Кавил, ако щете, по никакъв начин не можем да се развълнуваме от „The Cold Light of Day”?
Ами, може би отговорът се крие в първия трейлър на филма (разпространен от Yahoo), който не би могъл да бъде по-„generic”.
Нито историята, нито екшънът ни грабнаха. Единственото, което ни хареса тук, е скокът в края на трейлъра, при все че не е нещо невиждано. Не сме сигурни, че и изпълненията ни радват. Е, Уилис и Уивър са готини, но те тези роли могат да ги изиграят и насън да ги бутнеш.
И ако наистина трейлърът на филма не би могъл да бъде по-„generic”, то плакатът може. Вижте го и него.

Режисьор на „The Cold Light of Day” е Мабрук Ел Мешри („JCVD”), a премиерата е 6 април.
Все още няма коментари